Lühidalt meist

Tehnilistel põhjustel ( tarkvara toimivus) ei ole praegu kahjuks võimalik e-poest ostu lõpule viia.

Me tegeleme probleemi lahendamisega ja oleme alustanud paralleelselt uue märgatavalt

funktsionaalsema veebilehe tegemist.

 

Ostusoovi korral, palume  kopeerida e-poe toote link ja lisada see kirjale, koos soovitava koguse või suurusega. Selle põhjal saame teiega võtta kontakti ja saate soovitud kauba esimesel võimalusel peale arve tasumist. Kahjuks on see veidi ebamugav aga lõpptulemusena ei pea keegi soovitust ilma jääma. 

Kiri ostusooviga palume saata all2dance.eu@gmail.com või küsida täpsustusi telefonil +372 5111986.

 

Meie suurimaks eesmärgiks on anda võimalus igale soovijale sõltumata tema eesmärkidest särada staarina ja olla uhke ainulaadsete ja kvaliteetsete riiete üle.

Personaalne lähenemine, uudsed lahendused ja aina sagedamini kostev - vauu - efekt on põhilisemad märksõnad. Me ei õmble lihtsalt kangaid kokku ega müü sobivaid kingi ja aksessuaare - me loome personaalse ja täiusliku terviku Teiega..

Säravaid tantsuriideid ja nendega sobivaid kvaliteetseid tarvikuid vajab nii võistlustantsija, iluvõimleja, iluuisutaja ja iga tantsuhuviline algajast professionaalini. Külasta meid veebis või salongis Ilmatsalu 34, Tartu.

NB. KUI TEID HUVITAB MINGI TOODE, KUID EI SAA ISE TULLA TARTU KAUPLUSSE PROOVIMA SIIS ANDKE ENDAST JULGELT MÄRKU, KUNA LIIGUME PIDEVALT VÕISTLUSTEL JA SAAME SOOVITUD TOOTE NÄITAMISEKS VÕI PROOVIMISEKS KAASA VÕTTA. SEE EI KOHUSTA OSTMA, KUID SAATE ENNE OSTU ALATI JÄRGI PROOVIDA, ERITI JALATSID.


Kontakt info@all2dance.eu või telefonidel 5111976, 5111986.

Tule sära koos meiega!    

                                                                                            
 

    

image

      Madis Abel - Aleksandra Galkina

 

 

 WDSF logo  

 

Õmblusstuudio »

Meie teame, mis on glamuur ja kuidas õmmelda ideed tantsupõrandal säravaks. Kõigile kellele glamuur on tähtis - võistlustants, iluvõimlemine, iluuisutamine, flamenco, belle, pulmakleidid, lõpukleidid, ballikleidid, kostüümid pidulikule vastuvõtule.

loe edasi »

Kauplus »

Olete oodatud ostma Eesti parima hinnaga kõike mida tantsuks vaja. Kvaliteet , ei midagi vähemat.

loe edasi »

Kuidas .... »

Keegi pole liiga noor ega liiga vana, et armastada oma keha liikuvust.

loe edasi »